TANITIM

ODAK PATOLOJİ LABORATUVARI‘nda servikovajinal smear ( Pap Smear ), sitolojik  incelemeler, organlardan alınan biopsi ve ameliyat materyallerinin  incelemeleri  yapılmaktadır. Bunların içinde en sıklıkla  endoskopik mide, kolon ve bütün sindirim sistemi, deri,  prostat, serviks biopsileri, küretaj spesimenleri, rahim, meme, barsak, safra kesesi, appendiks ve tiroid gibi ameliyat ile alınan organların incelemeleri bulunmaktadır.

 

Yapılan  tetkiklerin ayrıntılı bir  listesi  testler sayfasında bilginize  sunulmaktadır.

 

Laboratuarımızda modern  teknikler ve cihazlar kullanılmakta, gerekli görülen vakalarda tanıya yönelik özel boyama yöntemleri uygulanmaktadır.

 

ODAK PATOLOJİ LABORATUVARI  İstanbul’ da  seçkin ve önde gelen hastane,  tıp merkezi, klinik  ve doktor  muayenehanelerine  kurumsal  bir  yapı  ile  hizmet  vermektedir. Ayrıca Türkiye’nin uzak il  ve ilçelerinden spesmenler kargo  ile gönderilmekte  ve laboratuarımızda  incelenmektedir. İnceleme sonucu  raporlama  çoğu  vakalar için ortalama iki  işgünü içinde  yapılmaktadır.

 
Test ücretleri,  ayrıntılı bilgi veya materyalinizin teslim alınması için laboratuvarımızı  lütfen telefon ile ( 0212 543 74 74 ) arayınız ,

veya  e-mail  (odakpatoloji@yahoo.com.tr  ile ulaşınız.)

 

Sitemizin Okuyucularına Bol Sağlık ve Mutluluklar Diliyoruz..

 

Dr. Adnan ERİM